You don't hurt me!

You don't hurt me - 1. kapitola

2. listopadu 2012 v 16:40 | Katellinka
I Autor: Katellinka I Díl: 1. I 2. listopadu 2012 I

Komentáře nevěnované povídce piště prosím pod jiný článek!


Pozn.: To jste určitě nečekaly, že se z toho vyklube zas fan fiction, ale nebojte one diriction tam budou, ale je to důležité aby hlavní hrdina byl slavný. Však časem uvidíte.

Ráno mě probudí moje znělka budíku, rozlámaně vstanu a podívám se na postel, kde jsem před chvílí spala. Mark tam pořád leží bez hnutí. Potichoučku se vydám ke dveřím, abych ho nevzbudila, a cestou si sbírám své oblečení ze země. Za dveřmi si začnu oblékat své oblečení a vydám se ke vchodovým dveřím. V kabelce mi začne vyzvánět mobil, rychle ho vytáhnu a kdo jiný než můj bratr mi volá, típnu mu to, nemám náladu s ním mluvit. Vylezu na chodbu a spatřím po zemi se válející injekční stříkačky, jen se oklepu a rychle utíkám z toho baráku pryč. Před domem stojí můj mini cooper, divím se, že mi ho přes noc nikdo neukradl, nastoupím do něj a už si to mířím k naší vile na Kensington Palace Gardens. Vjedu do zahrady a potichu se snažím dostat zadním vchodem do domu, dveře se však sami otevřou a tam už na mě číhá můj bratr Jake.

You don't hurt me - Prolog + trailer

25. října 2012 v 22:45 | Katellinka
Tak mám pro Vás tady novou povídku zatím bez úvodní fotky, ale u prvního dílu už bude. Nad touhle povídkou jsem dlouho přemýšlela a hlavně jsem hodně času dělala trailer. Tak snad se Vám bude líbit.
 
 

Reklama