mé myšlenky

Nemám ráda nadpisy!!

30. října 2012 v 20:48 | Katellinka
Ahojky! Tak jsem zas tady. Dneska jsem se sekla u jednoho layoutu pro můj nový blog. Vůbec mi neseděl a nesedí mi do těď. Naštvala jsem se a odmítám layouty už dělat. Přece jenom rok pauza s grafikou je už moc. Takže není divu, že mi to nejde tak jako dříve. Jinak co nového mám další pětku ze zkoušení, jelikož naše pomatená učitelka mě chtěla vyzkoušet, ale já nevedu zápisy tak jsem nic neuměla. Tak štve mě to bojím se, že mě nepustí k maturitě takže se učím a příště se nechám vyzkoušet aspoň za tři bych mohla mít.
Tak už dost mých keců. Viděli jste jak dopadl po včerejší bouřce New York? Je to maras, že tam jsou bez elektřiny a některé domy jsou pod vodou. Muselo to být hrozné. Jak já zbožňuju New York. ♥ A co věříte na konec světa? To by mě zajímalo. Já třeba osobně věřím, že jednou svět skončí, ale nevěřím, že skončí kvůli nějakému proroctví.

Nová písnička od One direction. Moc se mi líbí je moc krásná. Co na ni říkáte vy?
Jinak jsem slíbila nějakou svoji grafiku. Tak tady ji máte. Je to layout na můj druhý blog, který teprve rozjíždím. Ještě tam, ale nejsou žádné články.
Tady je ještě jedno srdíčko se Zaynem pokud se někomu hodí, můžete ho použít, ale pouze když uvědete zdroj.

Jupííí

29. října 2012 v 15:53 | Katellinka

Ahojky! tak se opět hlásím :D Mám doma konečně nový photoshoop. Jelikož ten starý jsem nechala na počítači a mému kamarádovi trochu trvalo než mi nainstaloval nový do mého notebooku, takže už zas můžu začít grafičit :D Jinak nám opět po podzimních prázdninách začala škola. Jak já ji nesnáším :( Už nám hned začali učitelé dávat úkoly a zadávat maturitní témata. Chtěla bych si od toho odpočinout. Pořád jenom slyším "maturita, maturita ..." to slovo už nemůžu ani slyšet. Za chvíli zas letím na brigádu. Tak se mějte a zítra se vám opět ozvu a možná už i s nějakou novou grafikou. :) Papa

Tralala

22. října 2012 v 22:54 | Katellinka

Ahojky! Takže konečně mám pár grafických novinek, ale ty přidám nejspíše až o víkendu a hlavně pracně dělám na povídce Game or love, úplně se do té postavy vžívám a taky je pojmenovaná po mě. :D Ach jo jak zbožňuju Zayna a taky si zakládám nový blog tak na něm teď tak trochu dělám, ale odkaz tady dám až bude trochu rozjetý. Nejnovější věc dělám na nové povídce, ale bohužel je ještě bez názvu, nevím jak ji pojmenovat, ale bude zas o One direction, trochu jsem jim propadla, ale ještě nevím do koho se ta dívka zamiluje. Uvidíme jak to všechno bude. Ještě jí musím udělat úvodní fotku a můžu začít zveřejňovat :D :D Takže zatím papa :P

Víkend plný spánku ...

14. října 2012 v 20:58 | Katellinka
Ahojky! Celý víkend jsem byla doma, protože jsem nemocná, ale zítra už jdu do školy. Bohužel. O víkendu jsem dělala na povídce Game or love. Nebude mít moc dílů si teda myslím, protože už to mám promyšlené. Maximálně bude 6 kapitol, ale ty jsou dost porozdělované ať nejsou moc dlouhé. Posílám tu povídku ještě na jeden blog a zatím má dobré odezvy tak uvidím. Jinak u ostatních povídek jsem se sekla má fantazie tam stáfkuje. Mám rozepsanou straší povídku s názvem Life of Vampires a ani za nic si nemůžu vzpomenout, co jsem měla v úmyslu s ní. :D
Jinak zítra budu s nějvětší pravděpodobností zkoušená a neumím vůbec nic, jelikož ani zápisy nemám. Já na to dobře kašlu ve čtvrťáku. Na maturitní otázky jsem se taky vykašlala, jelikož jak jsem to začala dělat usla jsem u toho. :D To jsem celá já a pořád mě ve snech staší vysoká! Poslední dobou mi z toho dost hrabe a nevím proč mám ještě pořád dost času.
Tak se zatím mějte pěkně Pa Kate ♥

Bez blogu to nejde ...

11. října 2012 v 13:00 | Kate
Ahojky! Moje jméno je Katka a je mi 18 let. Má přezdívka tady je fakt netypická no Kate jak překvapivé! :D Nebudu nikomu říkat svoji identitu. Mám blog pro to, abych vypadla od okolního světa. Když na mě všechno doma, ve škole nebo na brigádě padá sednu prostě k počítači a začnu psát své smyšlené příběhy. Nejsou to mžádné zázraky, ale baví mě to. Jen tak vypustím a aspoň zapojím svůj lenivý mozek. Jediné co Vám prozradím je že chodím na střední odbornou školu veřejnosprávní činnost. Jednou by ze mě měla být lenivá ženská v kanceláři, ale to teda není můj sen! Jen jsem prostě potřebovala po základní škole někam jít a bohužel jsem se nechala kámošema přesvědčit na velmi lehkou školu. Jak se ukázalo hned v prváku vůbec to lehká škola není. No prostě zas jsem se jako blb nechala k něčemu ukecat, ale když už jsem dolezla až do toho čtvrťáku mám v plánu tu maturitu dát! A pak pokračovat někde dále, jelikož jak jsem zjistila už minulý rok o prázdninách pracovat jako číšnice nebo letos jako prodavačka není zrovna můj životní cíl. Takže můj plán je, co nejdéle studovat a dosáhnout nějakého toho titulu, abych pak měla větší šanci někde uspět.
Tak teď už konečně, abych se dostala k názvu tohoto článku. Bloguji už přes 5 let. Začínala jsem na blogu spolu s kámoškou, byl jen tak o blbostech obrázky, celebrity atd... však to znáte. Pak přišel nařadu blog s mojí internetovou kámoškou, ale to taky skončilo fiaskem a pak jsem objevila grafiku. Jak krásná a lákavá záležitost to byla. Začala jsem s Photo filtrem a poté jsem objevila svého miláčka Photoshop. :D A to už se blogy jen střídaly musela jsem být zaregistrovaná na každé grafické stránce, abych všem ukázala své dovednosti (teď postupem času zjišťuji jak to bylo trapné). V té době jsem myslela jak jsem dobrá, ale bohužel jsem byla úplný babral. :D A pak jsem si založila svůj blog Katellinka, kde jsem byla nejdéle času taky tak byla moje trapná grafika, ale hlavně jsem se zaměřila na můj deníček a psaní. Potom jsem už neměla čas a vykašlala jsem se na to, ale teď se po roce zas vracím. Blog mi prostě chyběl. Halvní co mi chybělo bylo okukování grafických prací ostatních. Tady taky najdete nějakou moji grafiku, ale layoutu už tady moc nenajdete. :) už mě to zas tak moc nebaví. A hlavně teď nemám žádný grafický program, jelikož mám nový notebook a je tady na něm pusto prázdno! Tak to by zatím mohlo být všechno a už brzy tady čekejte nějakou moji práci.
S pozdravem Kate ♥
 
 

Reklama