Game or love

4. kapitola 1/2 – Koncert

6. listopadu 2012 v 21:35 | Katellinka

Zayn
Ráno jsem se probudil s výčitkami, co jsem to udělal. Kate odcházela zmatená, ale to by mě nemělo trápit vždyť je to jenom sázka. Tak proč jsem nad tím musel celou noc přemýšlet? Hlavu jsem měl plnou otázek a nejvíce mě trápilo to, co si asi myslí Kate. Nechtěl jsem, ať si o mně myslí něco špatného a hlavně jsem nechtěl, ať se se mnou přestane bavit. Musel jsem ji vidět. Vyšel jsem před barák a tam zrovna venku stál Chris. Měl jsem štěstí.

3. kapitola - Podvod zůstane vždy podvodem

22. října 2012 v 22:49 | Kate


Konečně sobota a já mám volno. Čekala jsem, až se pořádně vyspím a před půl hodinou už odešla Megan, které nebylo zrovna dvakrát nejlépe. První kocovina je vždy nejhorší, totiž nevíte, do čeho jdete. Zašla jsem se nasnídat a po celém týdnu vyhýbání seděl u stolu i Tom.

2. kapitola 3/3 - Párty

22. října 2012 v 22:48 | Kate

Zayn
"Hm dost pěkná kost." Řekl Nick po odchodu Kate.
"Tak dá se."
"Kámo si snad slepý? Vždyť je dokonalá a vypadá to, že by tě i brala." Věděl jsem, že je Kate pěkná. Ty její hnědé lesklé vlasy, čokoládové oči a dokonalá postava, byli pro mě vražedná kombinace. Nemůžu si s ní, však nic začít mám Perrie.
"Ta nemá zájem, má kluka. Dneska mi to říkal Chris."
"To je ta nevlastní ségra od Chrise?" zeptal se mě Nick.

2. kapitola 2/3 - Párty

17. října 2012 v 14:58 | Katellinka

Dny se vlečou pomalu. Nemůžu se dočkat pátku. Konečně se tady bude něco dít a já nebudu pořád sedět doma. Honza se mi zdá nějaký divný, odepisuje mi málo a někdy neodepíše vůbec. Mám pocit, že se něco děje.
Ve čtvrtek po škole jsem si zajela autobusem do města. Chtěla jsem si jen tak sama projít obchody a koupit si něco pěkného na sebe. Prošla jsem snad všechny obchody, když už jsem ztrácela skoro naději a objevil se z čista jasna moc pěkný obchůdek. Ve výloze měli vystavené krásné tělové černé šaty, byly jednoduché, ale jak já ráda říkám 'v jednoduchosti je krása'. Když jsem si je zkusila sedly mi hned, byly si trošku mini, ale nevadí mi odhalovat své dlouhé nohy, které mám po mamce. Sice ta cena mě dost zaskočila, 100 liber je přece jenom dost, ale ani to mě od koupě nových sexy šatiček neodradilo.

2. kapitola 1/3 - Párty

16. října 2012 v 15:56 | Kate

Zayn
Ráno jsem se probudil a ještě před snídaní, jsem si zapálil. Mám rád svoji rodinu, ale skrývat se s cigaretou v rohu zahrady už mě nebavilo. Pochvíli slyším telefon, jdu k němu a zvednu ho. Kdo jiný než Harry "Ahoj Zayne. Nezapomněl si dneska, že máme být v tom studiu?" on je takový náš kontrolor. O všem musí vědět a nad vším musí dohlížet.
"Ahoj brácho. Já na to úplně zapomněl, už mám něco domluvená s Perrie." Trošku si s ním zahrávám.
"Zayne nedělej si ze mě srandu. Víš, jak je to důležité. Manažeři na nás spoléhají, …" Hned mi začne chrlit důvody, proč musím přijít.

1. kapitola 2/2 - Kdo jsi?

15. října 2012 v 15:02 | Katellinka
Před tím jsem si nevšimla, že tam někdo stojí a strašně mě to vyděsilo.
,,Buď ticho!" šeptl na mě hlas zpoza plotu.
"Jak můžu být ticho, když tady postává neznáma postava a ještě se tak schovává, že by se i mrtvý vylekal." Odvětila jsem.
"Promiň, nechtěl jsem tě vylekat. Já jen, že je u mě rodina a oni jaksi nevědí, že kouřím, řekl jsem jim, že jsem přestal."
"Tak mi jednu cigaretu dej a já to na tebe neřeknu. V opačném případě začnu opět křičet."
"Ty si dobrá obchodnice." Slyšela jsem, že se usmála a přes plot mi podal cigaretu. Odpálila jsem si a začala si vychutnávat slast cigarety.

1. kapitola 1/2 - Kdo jsi?

14. října 2012 v 18:40 | Kate

Kolem jedné hodiny jsme přistáli v Londýně, počasí venku bylo deštivé a kolem se vznášela mlha. V letištní hale jsme si všichni našli kufry a vydali se hledat si taxi. Nasedli jsme do něj a přes půl hodiny jsme strávili, než jsme dojeli na sever Londýna. Byla to příměstská oblast plná rodinných domků. Náš dům se musel nacházet na konci ulice, byl to krásný typický anglický styl domu. Líbil se mi, ale nedala jsem to najevo.

Game or Love - Prolog

14. října 2012 v 0:57 | Kate
 
 

Reklama