You don't hurt me - 1. kapitola

2. listopadu 2012 v 16:40 | Katellinka |  You don't hurt me!
I Autor: Katellinka I Díl: 1. I 2. listopadu 2012 I

Komentáře nevěnované povídce piště prosím pod jiný článek!


Pozn.: To jste určitě nečekaly, že se z toho vyklube zas fan fiction, ale nebojte one diriction tam budou, ale je to důležité aby hlavní hrdina byl slavný. Však časem uvidíte.

Ráno mě probudí moje znělka budíku, rozlámaně vstanu a podívám se na postel, kde jsem před chvílí spala. Mark tam pořád leží bez hnutí. Potichoučku se vydám ke dveřím, abych ho nevzbudila, a cestou si sbírám své oblečení ze země. Za dveřmi si začnu oblékat své oblečení a vydám se ke vchodovým dveřím. V kabelce mi začne vyzvánět mobil, rychle ho vytáhnu a kdo jiný než můj bratr mi volá, típnu mu to, nemám náladu s ním mluvit. Vylezu na chodbu a spatřím po zemi se válející injekční stříkačky, jen se oklepu a rychle utíkám z toho baráku pryč. Před domem stojí můj mini cooper, divím se, že mi ho přes noc nikdo neukradl, nastoupím do něj a už si to mířím k naší vile na Kensington Palace Gardens. Vjedu do zahrady a potichu se snažím dostat zadním vchodem do domu, dveře se však sami otevřou a tam už na mě číhá můj bratr Jake.


"Kde si byla? Všichni už na tebe čekají."
"Kdo je to všichni?", zmateně se podívám na bratra.
"Je tady James."
A sakra všechno mi dojde, dneska přijel můj přítel James se svojí rodinou. Úplně jsem na to zapomněla.
"Jak soudím podle tvého obličeje, už ti to došlo."
"Kryj mě, řekni, že jsem na nákupech a já se mezi tím vypařím."
"Ne padej za nimi, ale prvně se jdi převléct, smrdíš jako hospoda."
Má pravdu smrdím jako popelník, po noci strávené s Markem se není čemu divit, kouří jako fabrika na tabák. Rychle vyběhnu zadními schody na horu a zalezu do svého pokoje. Pro klid všech si obleču černý kostýmek, normálně bych si vzala minisukni a top s výstřihem, ale nechci nikoho pohoršovat. Přestříkám si vlasy chanelem č. 5 a vyrazila dolů do salónku, s úsměvem jsem všechny přivítala a políbila Jamese. Uvedu hosty d obývacího pokoje a nabídnu jim dopolední drink, neodmítnou a dají si whisky s ledem. James mě celou dobu vysvléká pohledem, je tak odporný ten jeho snobský výraz a přitom v posteli je takové prase. Zvedá se mi žaludek z něho, ale jsem poslušná dcera a vše udělám pro blaho mé rodiny, hlavně když to povede k mému fondu.
Otec vyleze z pracovny a poctí nás svou krátkou návštěvou. Po chvíli se však zas vypaří a odjíždí někam na obchodní oběd. Nicol se za námi na chvíli staví a hned strhne svoji pozornost na sebe, vypráví o své kariéře modelky, v téhle chvíli mi její sebestřednost nevadí. Bratr sem tam projde kolem a jde vidět, jak se z téhle celé situace baví. Píp píp ozve se můj iphone, otevřu sms, je od Marka 'kočičko proč si odešla bez rozloučení? Chybíš mi ty dračice.', udiveně se zahledím na tuhle smsku a vzápětí ji smažu. Nasadím sladký úsměv a celý oběd se modlím k tomu, ať už vypadnou. Po obědě pro ně přijede jejich limuzína a Jamese vyhodím i spolu s nimi.
"Je tak odporný!", s těmi slovy vběhnu k Jakovi. Zvedne obličej od počítače a začne se culit.
"Kdyby si nedělala kdysi takový problémy, tak máš teď klid."
"Hele pane dokonalý, já už kvůli tomu trpěla dost. Zákaz večírků, alkoholů, ztráta přátel, ztráta zásoby kluků a ztráta vlastní vůle. To je myslím dostačující, ale nutit mě ke vztahu s Jamesem je moc."
"Víš, že to táta chce, jen aby mohl s ním uzavřít smlouvu na ten film. Stačí, aby si jeho rodiče přivedla ještě 2x k nám domů a táta ho získá na svoji stranu."
Abych Vám to vysvětlila, Jamese jsem potkala na jednom galavečeru, zdál se mi sympatický a hned po večírku skončil u mě v posteli. Byl to fajn úlet, než mi začal psát, dala jsem mu tedy šanci, jelikož když jsem měla zákaz chodit na večírky, potřebovala jsem nějakou zábavu. Poté se můj otec z novin dozvěděl, s kým se vídám, a hned tady byly nové výhružky. Má vidina mého snu byla silnější než cokoliv jiného. Pár týdnů jsem to chtěla vydržet, ale ani za nic se nedalo domluvit s jeho a mojí rodinou na setkání a tak už měsíc si tady hraji na dokonalou partnerku.
"Má poslední týden, pak už ho nechci ani vidět."
"Vím, proč to děláš, představ si svůj font.", tak ten vždycky zabere.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mrspapi mrspapi | E-mail | Web | 3. listopadu 2012 v 20:10 | Reagovat

páni to je fakt dobré! bude další díl ?

2 Katellinka Katellinka | Web | 5. listopadu 2012 v 22:59 | Reagovat

určitě bude další díl až zas budu mít nějakou tvůrčí chvíli :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama