Game or Love - Prolog

14. října 2012 v 0:57 | Kate |  Game or love


To ráno bylo jako každé jiné, ležela jsem v pokoji na své posteli a koukala do stropu. Přemýšlela jsem nad událostmi uplynulých dnů. Pořád nemůžu pochopit, proč se musíme stěhovat. Chápu, že mamka má nového přítele a on má práci v Anglii, ale proč se s nimi musím stěhovat i já? Vždyť už jsem skoro dospělá, za pár týdnů oslavím osmnácté narozeniny. Všechny tady musím nechat i Honzu mého kluka, jsme spolu jen dva měsíce. Po všech neshodách a problémech jsme konečně spolu.
,,Katko pojď už dolů na snídani!" volala na mě mamka z kuchyně.
Lenivě jsem vstala z postele a došla do kuchyně, kde už snídal Tom, Chris a spolu s nimi i máma.
,,Konečně jsi vstala. Musíme si pospíšit za hodinu máme být na letišti." Stresovala opět mamka.
Posnídala jsem vafle, které nám připravila Marie naše hospodyně, teď už teda bývalá. Po snídani jsem došla do pokoje a oblékla jsem si bílé tílko, modrou pásovou sukni, černé sáčko a vysoké boty na klínku. Vzala jsem si do ruky kabelku a začala jsem pomalu dolů snášet kufry. Před domem už na nás čekal taxík a já se ještě naposledy poohlédla po prázdném domu, kde jsme strávila celé své dětství.
Na letiště jsme dojeli včas, ještě jsme tam čekali o hodinu déle, protože náš let měl opět zpoždění. Pokaždé když někam letíme, naše letadlo má zázračné zpoždění.
,,Už se tak těším domů", řekl mi nadšeně Chris.
Abych to trochu upřesnila Tom je mamin nový přítel a Chris je jeho syn. Oba do České republiky přiletěli před šesti měsíci z pracovních důvodů. Chris byl nadšený, že si jeho táta našel přítelkyní a s mámou si padli do oka. Jen já s Tomem měla problém, nelíbil se mi.
Dvě hodiny letu jsem si zpříjemňovala poslechem hudby, kterou mi sestavil Honza. Jak mi po něm bylo smutno a to jsme bez sebe přesně deset hodin. Na rozloučenou jsme si udělali krásný společný večer, plný romantiky a něžností.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama