3. kapitola - Podvod zůstane vždy podvodem

22. října 2012 v 22:49 | Kate |  Game or love


Konečně sobota a já mám volno. Čekala jsem, až se pořádně vyspím a před půl hodinou už odešla Megan, které nebylo zrovna dvakrát nejlépe. První kocovina je vždy nejhorší, totiž nevíte, do čeho jdete. Zašla jsem se nasnídat a po celém týdnu vyhýbání seděl u stolu i Tom.


"Tak jak to jde ve škole?" zeptal se mě s úsměvem.
"Nesnáším to tam."
"Přestaň!" okřikla mě mamka.
A dokonce snídaně jsem mlčela, už příští týden mám osmnáct a pak už mě nic nezajímá a pojedu domů. Vyšla jsem nahoru do svého pokoje, už dva dny se mi neozval Honza, zanechala jsem mu asi dvacet vzkazů, ale odpovědi jsem se nedočkala. Celý den jsem si zkrášlovala pokoj, přibíjela obrázky, z nudy jsem začala už i kreslit. Na neděli mi Megan slíbila prohlídku Londýna, kdybych se nebála tolik, že zabloudím, už bych se šla po městě projít dneska. Večer jsem si zapnula počítač a zkontrolovala si zprávy, blikal mi tam vzkaz od Honzy, hned jsem ho rozkliknula.
Ahoj Kači, musím ti něco říct, ale chci, aby si to prvně slyšela ode mě, než ti to napíše někdo jiný. Minulý víkend jsem byl s Barčou na akci a vyspali jsme se spolu. Moc mě to mrzí, ale vlastně náš vztah neměl už po odjezdu šanci. Takhle na dálku to nefunguje, já potřebuju mít sex často a přes počítač to nejde. Promiň a měj se v Londýně hezky.
Četla jsem si to stále dokola a slzy mi stékaly po tváři. Nemohla jsem uvěřit tomu, že mi to oba udělali moje nejlepší kámoška a můj kluk. Teď už můj bývalý kluk. Nevěděla jsem, co mám dělat, nechtěla jsem být v téhle chvíli sama a za Chrisem jít nemůžu. Umím si představit, co by mi řekl 'Já ti to říkal'. Jediný kdo mě napadl, byl Zayn. Sešla jsem dolů a vyšla jsem k domu Zayna.
Stála jsem pře jeho dveřmi, zazvonila jsem. Po chvíli se ve dveřích objevil Zayn, když mě uviděl, byl překvapený.
"Ahoj, co tady děláš?"
Nevěděla jsem co mu říct, vlastně ani sama jsem nevěděla, co tam dělám. Chvíli jsem na něho jen koukala, a potom jsem udělala ještě více nepochopitelnou věc. Obejmula jsem ho. Chvíli byl v šoku a jen tak tam stál, pak zvedl ruce a přitiskl si mě k sobě. Stáli jsme tam ve vzájemném objetí. Vzpamatovala jsem se první a pustila jsem ho. Podívala jsem se mu do očí a slzy mi opět začaly téct po tváří.
"Co se stalo?" zeptal se mě.
"On se vyspal s mojí kamarádkou."
"Ten tvůj?"
"Jo, ale nechci o tom mluvit. Jen nechci být dneska sama."
Chápavě se na mě podíval a přešel ke dveřím a zavřel je. Poté se otočil ke mně a zeptal se mě "Dáš si něco k pití?"
"Máš něco ostřejšího, nechci si z dneška nic nepamatovat."
"Mám tady vodku, whisky a nějaké víno. Tak co si dáš?"
"Vodku ta je dost silná na to abych rychle zapomněla."
Zašel do kuchyně a nalil dvě skleničky vodky s džusem.
"Proč si tam nalil ten džus?"
"Aby to nebylo tak silné, zítra mi za to ještě poděkuješ."
Sedli jsme si u něho na gauč v obývacím pokoji a první skleničku jsem do sebe hodila na ex.
"Tak já tu flašku asi donesu tady." Řekl Zayn, vstal a donesl džus i s vodkou. Nalil mi to radši sám, věděl, že ten džus bych si tam asi nedala.
Po pár skleničkách, se moje myšlení od Honzi už odpoutalo. Začala jsem se smát a nemohla jsem přestat mluvit. Pořád jsem Zaynovi skákala do řeči a sem tam se mi stalo, že jsem na něho začala mluvit česky. Chudák, jen se vždycky na mě tak podíval a nevěděl co říct, jelikož mi nerozuměl. Učila jsem ho i říct slovo 'Ahoj'. Moc mu to nešlo, ale nakonec se to naučil. Nasmáli jsme se spolu, vyprávěl mi zážitky z koncertů a taky sem tam zmínil něco o jeho dětství. Prostě jsem si s ním užila pěkný večer. Když už jsem toho měla dost, už jsem ani neovládala to, co říkám.
"Ty máš tak krásný úsměv. Řekl ti to už někdy někdo?", ale na jeho odpověď jsem nečekala a odpověděla jsem si sama "Ale určitě jo, máš spoustu fanynek a ty ti to říkají pořád." Odmlčela jsem se a zase jsem pokračovala "A ještě se mi líbí tvoje oči." Naklonila jsem se blíže, abych se na ně lépe podívala. Chvíli jsem se dívala, a když jsem chtěla promluvit tak se to stalo. Zayn mě začal líbat. Jeho polibky byly tak něžné a plné vášně, kterou jsme mezi sebou cítili oba. Rukou mi vjel do vlasů a začal mě líbat na krku. Cítila jsem, jak ve mně roste vzrušení. Něžně mě položil na pohovku a opatrně si lehl na mě a pokračoval v polibcích, ruka mu začala zajíždět pod mé tričko a mé vzrušení vzrůstalo. Začala jsem mu prsty přejíždět po zádech. Potom jsem se, ale začala vzpamatovávat z té euforie. Má holku, s kterou je šťastný a vím, jak by se ta jeho dívka cítila, kdyby se o tom dozvěděla. Tak jak jsem se cítila já s Honzou. Rychle jsem ho odtáhla od sebe, díval se na mě zmateně, ale mě to bylo jedno.
"Co se stalo?" zeptal se mě zmateně.
Já ho však nevnímala, rychle jsem vstala z pohovky a to byla chyba. Zatočilo se mi v hlavě, ale nevnímala jsem to, jen jsem už chtěla být pryč. Pokračovala jsem dále ke dveřím, jak nejrychleji jsem mohla. Slyšela jsem ještě, jak se mě Zayn na něco ptá, ale nebrala jsem to na zřetel. Otevřela jsem dveře a rychle pospíchala domů. Doma mě uviděl Chris a hned se mě začal vyptávat, ale nebyla jsem schopná něco říct. Zavřela jsem se v pokoji a až do rána jsem nevylezla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama