2. kapitola 2/3 - Párty

17. října 2012 v 14:58 | Katellinka |  Game or love

Dny se vlečou pomalu. Nemůžu se dočkat pátku. Konečně se tady bude něco dít a já nebudu pořád sedět doma. Honza se mi zdá nějaký divný, odepisuje mi málo a někdy neodepíše vůbec. Mám pocit, že se něco děje.
Ve čtvrtek po škole jsem si zajela autobusem do města. Chtěla jsem si jen tak sama projít obchody a koupit si něco pěkného na sebe. Prošla jsem snad všechny obchody, když už jsem ztrácela skoro naději a objevil se z čista jasna moc pěkný obchůdek. Ve výloze měli vystavené krásné tělové černé šaty, byly jednoduché, ale jak já ráda říkám 'v jednoduchosti je krása'. Když jsem si je zkusila sedly mi hned, byly si trošku mini, ale nevadí mi odhalovat své dlouhé nohy, které mám po mamce. Sice ta cena mě dost zaskočila, 100 liber je přece jenom dost, ale ani to mě od koupě nových sexy šatiček neodradilo.


V pátek večer jsem se namalovala, vzala jsem si na sebe šatičky k tomu černé botičky na klínku a černé psaníčko, přes sebe jsem ještě přehodila černou šálu. Vzala jsem si pár náramků, řetízek a byla jsem hotová. Už jsem jenom čekala na Megan. Ano, pozvala jsem ji. Nechtěla jsem tam jít sama, a jak se ukázalo je velkou fanynkou one direction. Pokud tam začne vyšilovat při pohledu na ně, tak mě asi klepne.
Po půl hodině čekání Megan konečně dorazila. Ve dveřích jsem ji hned seřvala "Už jsem myslela, že nedorazíš a necháš mě v tom samotnou." Sjela jsem ji nenávistným pohledem a poté mě zarazilo její oblečení. Měla černý kalhoty a hnědý svetr. Vypadala, že jde spíše někam do lesa než na párty. Ihned jsem na to zareagovala "Co to máš na sobě?"
"Máma trochu nesouhlasila. Tak jsem jí řekla, že se budeme u tebe dívat na film." Odmlčela se a potom ještě dodala "A ještě maličkost. Mohla by tvoje máma říct mojí mámě, že nemáme nic jiného v plánu? Víš, má o mně strach."
Tohle bylo na mě moc. Takou kontrolu jsem naposledy zažila ve čtrnácti, ale zas na druhou stranu mi té holky bylo líto. Zavolala jsem mámu a ta zašla za její mámou k autu a uklidnila ji, že máme v plánu pouze sedět doma. V tomhle svojí mámu miluji.
Poté dolů přišel Chris "Tak holky jdeme už ne? Už tak jdeme pozdě." Moc to přeháněl měli jsme zpoždění teprve půl hodiny.
Podívala jsem se na Megan a ta podivuhodně zmlkla, jen tam stála a koukala na Chrise. To mi ještě chybělo, aby se jí líbil.
"My jít nemůžeme, Megan se musí ještě upravit."
"Ale já už jsem upravená. Dala jsem si dneska poprvé řasenku." Protestovala.
Nebrala jsem její námitky v potaz a táhla jsem ji do svého pokoje, kde jsem probrala svůj šatník a vybrala ji uplé světlé džíny, bílé tílko s výstřihem a k tomu jsem přes ní přehodila modré bolerko. Nic moc, ale lepší než to před tím. Ještě jsem ji nazula do svých modrých lodiček a mohly jsme vyrazit. Jak se ukázalo, Megan neuměla na mých botách chodit. Tak jsem ji ještě před vstupem dala lekci správné chůze.
Konečně jsme dorazily před dům. Chris už šel dříve, říkal, že má moc velkou žízeň, než aby čekal na nás. Dveře domu nám otevřel Zayn a přivítal nás s úsměvem a neodpustil si zas svoji poznámku. "Ahoj tanečnice. Jdeš nějak pozdě ne?"
"Víš, vyskytly se nějaké komplikace." A úsměv jsem mu oplatila.
Megan tam stále stála a kukala na nás. Pošeptala jsem ji "Jdi se bavit. Zajdi si třeba k baru."
Tak tedy odešla a já tam zůstala se Zaynem sama. Začali jsme si povídat o různých věcech, když v tom nás někdo vyrušil. Byl to vysoký kluk, měl hnědé trošku delší vlasy a modré oči.
"Čau brácho, to mě ani nepředstavíš se svojí kámoškou?" zeptal se ten kluk.
"Jo tohle je Kate." A ukázal na mě a potom dodal "A tohle je Nick. Můj kámoš z dětství, přijel za mnou na víkend."
Nick mi podal ruku na seznámení a oba jsme se na sebe usmáli. Koutkem oka jsem zahlédla Megan, jak u baru do sebe hází jednu půlku za druhou a řekla jsem "Tohle nedopadne dobře."
"Co nedopadne dobře?" zeptal se mě Zayn.
"Ale nic. Musím jít zkontrolovat kamarádku. Tak zatím ahoj." A rychle jsem odešla za Megan, která pořád nasávala. Jak jsem došla k baru, hned jsem jí skleničku vzala z ruky a dopila jsem ji místo ní.
"Co děláš? Chceš snad být dneska na šrot?" zeptala jsem se jí, ale to už bylo asi pozdě. Megan vypadala, že má dost a to jsem jí z dohledu pustila asi jen na deset minut. Chytla jsem ji za ruku a vydala se spolu s ní najít záchod.

---Pokračování příště---
Příště to bude lepší uvidíte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama