Říjen 2012

Nemám ráda nadpisy!!

30. října 2012 v 20:48 | Katellinka |  mé myšlenky
Ahojky! Tak jsem zas tady. Dneska jsem se sekla u jednoho layoutu pro můj nový blog. Vůbec mi neseděl a nesedí mi do těď. Naštvala jsem se a odmítám layouty už dělat. Přece jenom rok pauza s grafikou je už moc. Takže není divu, že mi to nejde tak jako dříve. Jinak co nového mám další pětku ze zkoušení, jelikož naše pomatená učitelka mě chtěla vyzkoušet, ale já nevedu zápisy tak jsem nic neuměla. Tak štve mě to bojím se, že mě nepustí k maturitě takže se učím a příště se nechám vyzkoušet aspoň za tři bych mohla mít.
Tak už dost mých keců. Viděli jste jak dopadl po včerejší bouřce New York? Je to maras, že tam jsou bez elektřiny a některé domy jsou pod vodou. Muselo to být hrozné. Jak já zbožňuju New York. ♥ A co věříte na konec světa? To by mě zajímalo. Já třeba osobně věřím, že jednou svět skončí, ale nevěřím, že skončí kvůli nějakému proroctví.

Nová písnička od One direction. Moc se mi líbí je moc krásná. Co na ni říkáte vy?
Jinak jsem slíbila nějakou svoji grafiku. Tak tady ji máte. Je to layout na můj druhý blog, který teprve rozjíždím. Ještě tam, ale nejsou žádné články.
Tady je ještě jedno srdíčko se Zaynem pokud se někomu hodí, můžete ho použít, ale pouze když uvědete zdroj.

Jupííí

29. října 2012 v 15:53 | Katellinka |  mé myšlenky

Ahojky! tak se opět hlásím :D Mám doma konečně nový photoshoop. Jelikož ten starý jsem nechala na počítači a mému kamarádovi trochu trvalo než mi nainstaloval nový do mého notebooku, takže už zas můžu začít grafičit :D Jinak nám opět po podzimních prázdninách začala škola. Jak já ji nesnáším :( Už nám hned začali učitelé dávat úkoly a zadávat maturitní témata. Chtěla bych si od toho odpočinout. Pořád jenom slyším "maturita, maturita ..." to slovo už nemůžu ani slyšet. Za chvíli zas letím na brigádu. Tak se mějte a zítra se vám opět ozvu a možná už i s nějakou novou grafikou. :) Papa

You don't hurt me - Prolog + trailer

25. října 2012 v 22:45 | Katellinka |  You don't hurt me!
Tak mám pro Vás tady novou povídku zatím bez úvodní fotky, ale u prvního dílu už bude. Nad touhle povídkou jsem dlouho přemýšlela a hlavně jsem hodně času dělala trailer. Tak snad se Vám bude líbit.

Koktejlky

24. října 2012 v 23:31 | Kate |  Fashion videos
Tak blíží se nám stužkováky a teď má určitě každá dívka dilema co si obléct na sebe. I já uvažuji co na sebe, hlavně abych vypoadala dost dobře a utratila za to co nejméně peněz. Takové šaty využiji jen málo a v mém případě jen jednou. Takže Vám tady přináším video s návodem na koktejlové šaty. Pokud ho někdo vyzkoušíte tak určitě pište. Napište i v případě, že už jste podle návodu z netu využili nějaké staré oblečení a předělali jste ho.


Signatury 0.1

24. října 2012 v 15:34 | Katellinka |  signatures
Tak tady mám moje 3 signatury, patří k trošku starším pracem.


Nábor Affs

22. října 2012 v 22:58 | Kate
Takže jelikož mám nový blog, tak tady sháním nové affs, kteří budou číst moje povídky, koukat na moji trapnou grafiku a hlavně číst mé přiblblé kecy. Stačí jenom vyplnit formulář a napsat ho do komentářů a já už se vám potom ozvu.

• jméno (přezdívka)
• adresa blogu
• proč chceš spřátelit

Nebudu tady psát jak často tady máte chodit, prostě zanechat občas nějaký komentář. Vím, že obíhat nejde každý den, máme i jiný život než virtuální, ale neusnávám komentáře typu "obíhám ... "

Tralala

22. října 2012 v 22:54 | Katellinka |  mé myšlenky

Ahojky! Takže konečně mám pár grafických novinek, ale ty přidám nejspíše až o víkendu a hlavně pracně dělám na povídce Game or love, úplně se do té postavy vžívám a taky je pojmenovaná po mě. :D Ach jo jak zbožňuju Zayna a taky si zakládám nový blog tak na něm teď tak trochu dělám, ale odkaz tady dám až bude trochu rozjetý. Nejnovější věc dělám na nové povídce, ale bohužel je ještě bez názvu, nevím jak ji pojmenovat, ale bude zas o One direction, trochu jsem jim propadla, ale ještě nevím do koho se ta dívka zamiluje. Uvidíme jak to všechno bude. Ještě jí musím udělat úvodní fotku a můžu začít zveřejňovat :D :D Takže zatím papa :P

3. kapitola - Podvod zůstane vždy podvodem

22. října 2012 v 22:49 | Kate |  Game or love


Konečně sobota a já mám volno. Čekala jsem, až se pořádně vyspím a před půl hodinou už odešla Megan, které nebylo zrovna dvakrát nejlépe. První kocovina je vždy nejhorší, totiž nevíte, do čeho jdete. Zašla jsem se nasnídat a po celém týdnu vyhýbání seděl u stolu i Tom.

2. kapitola 3/3 - Párty

22. října 2012 v 22:48 | Kate |  Game or love

Zayn
"Hm dost pěkná kost." Řekl Nick po odchodu Kate.
"Tak dá se."
"Kámo si snad slepý? Vždyť je dokonalá a vypadá to, že by tě i brala." Věděl jsem, že je Kate pěkná. Ty její hnědé lesklé vlasy, čokoládové oči a dokonalá postava, byli pro mě vražedná kombinace. Nemůžu si s ní, však nic začít mám Perrie.
"Ta nemá zájem, má kluka. Dneska mi to říkal Chris."
"To je ta nevlastní ségra od Chrise?" zeptal se mě Nick.

2. kapitola 2/3 - Párty

17. října 2012 v 14:58 | Katellinka |  Game or love

Dny se vlečou pomalu. Nemůžu se dočkat pátku. Konečně se tady bude něco dít a já nebudu pořád sedět doma. Honza se mi zdá nějaký divný, odepisuje mi málo a někdy neodepíše vůbec. Mám pocit, že se něco děje.
Ve čtvrtek po škole jsem si zajela autobusem do města. Chtěla jsem si jen tak sama projít obchody a koupit si něco pěkného na sebe. Prošla jsem snad všechny obchody, když už jsem ztrácela skoro naději a objevil se z čista jasna moc pěkný obchůdek. Ve výloze měli vystavené krásné tělové černé šaty, byly jednoduché, ale jak já ráda říkám 'v jednoduchosti je krása'. Když jsem si je zkusila sedly mi hned, byly si trošku mini, ale nevadí mi odhalovat své dlouhé nohy, které mám po mamce. Sice ta cena mě dost zaskočila, 100 liber je přece jenom dost, ale ani to mě od koupě nových sexy šatiček neodradilo.